Слухати

Курди Іраку призначили референдум. Голосуватимуть за незалежність

07 червня 2017 - 20:57
Таке рішення прийняли після переговорів між політичними партіями

Влада курдського автономного регіону Іраку призначила дату референдуму. На ньому голосуватимуть за створення незалежної держави Курдистан. Референдум має відбутися 25 вересня 2017 року.  Про це у своєму Twitter написав представник Курдів Hemin Hawrami‏. 

«Великі новини. Референдум про незалежність Курдистану пройде 25 вересня 2017 року. Голосування пройде в Іракському Курдистані, в тому числі в областях Кіркука, Ханкін, Синджар і Махмор» — сказано у повідомленні.

Саме таку дату референдуму обрали після переговорів, що відбулися між курдськими політичними партіями під головуванням Масуда Барзані, який очолює Регіональний уряд Курдистану (КРГ). Саме він керує курдсьою, поки ще автономною областю Іраку.

Також зазначено, що парламентські і президентські вибори в Курдистані повинні відбутися до 6 листопада 2017 року.

Раніше на «Громадському радіо» ми говорили про перспективи здобуття державності для курдів із віце-президентом Курдської громади України Рустамом Алояном.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+