Слухати

КиївПрайд-2017: вирогідність нападу вища, ніж торік

07 червня 2017 - 09:45
Цього року участники планують пройти майже кілометр
КиївПрайд-2017:  вирогідність нападу  вища, ніж торік / Новини на Громадському радіо

Висока ймовірність нападу на КиївПрайд-2017 пов’язана з тим, що рівень агресії в суспільстві наростає, переконаний учасник низки ЛГБТ-організацій Зорян Кісь, передає  «24».

«Минулого року на прайді було дві тисячі людей, цього року очікуємо п’ять. Ті, кого не було тоді, прийдуть зараз, а хто вже був – обіцяють привести інших. Крім кількості людей, і маршрут буде трохи довшим: минулого разу ми пройшли десь 700 метрів, а цього року плануємо пройти майже кілометр. До того ж, у колоні, крім людей, вперше будуть машини зі звуком», - 
коментує ЛГБТ-активіст.

Відповідаючи на запитання щодо можливих нападів на ЛГБТ-колону, Кісь зауважає, що «цього року ризики є навіть вищими».

«Як організатор я хвилююсь за безпеку своїх людей, хоч і розумію, що основний удар припаде на поліцію. Причина цього полягає в тому, що агресія наростає у суспільстві. І спрямувати її саме на нас є досить просто, на жаль. Якщо хтось матиме таке бажання, він легко його здійснить. Так вже бувало, й не раз. І не тільки під час ходи, а й під час перегляду ЛГБТ-фільмів: буквально за пару годин нашим опонентам вдалося організувати напад на кінозал. Крім того, відбулася консолідація правих сил. «Свобода», «Правий сектор» та «Національний корпус» підписали меморандум щодо єднання, а в них не бракує фізичних ресурсів», – зазначає правозахисник.

Раніше ми писали, що поліція охоронятиме Марш рівності в Києві.

Також, що карту ЛГБТ-френдлі закладів Києва опублікують сайти КМДА і Євробачення.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+