Слухати

Міліціонера, який став головою МВС у «ДНР», засудили на 12 років заочно

07 червня 2017 - 10:46 180
Мова йде про начальника відділу боротьби з торгівлею людьми управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми ГУМВС України в Донецькій області Олексія Дікого

 

 

 Так званого «міністра внутрішніх справ  »ДНР» заочно засудили до 12 років позбавлення волі в Торецьку (Донецька область).

Про це інформує у середу прес-секретар генерального прокурора Лариса Сарган в Facebook. Йдеться про заступника начальника управління – начальника відділу боротьби з торгівлею людьми управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми ГУМВС України в Донецькій області Олексія Дікого.

Повідомляється, що 6 червня колегія суддів Дзержинського міського суду Донецької області ухвалила обвинувальний вирок.

Під час судових слухань встановлено, що у травні-червні 2014 року Олексій Дікій, порушуючи присягу працівника органів МВС України, разом із представниками «ДНР» брав участь у захопленні адміністративної будівлі УБОЗ в Донецькій області, що у місті Донецьку.

«Залишившись на тимчасово підконтрольній бойовиками території, міліціонер-зрадник безпосередньо став  організації «ДНР» — повідомляє прес-секретар ГПУ.

Так, у 2014 році колишнього правоохоронця було призначено на посаду першого заступника так званого «міністра внутрішніх справ «ДНР». А вже на початку 2015 року, після присвоєння звання «Герой ДНР», Олексій Дікій зайняв посаду так званого «Міністра внутрішніх справ».

Досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно колишнього українського правоохоронця проводили слідчі прокуратури Донецької області.

Через те, що засуджений перебуває на тимчасово непідконтрольній українській владі території, його судили заочно.

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+