Слухати

На честь безвізу у Києві на три дні перекриють центр

07 червня 2017 - 21:14
Обмеження пов'язані з проведенням суспільно-мистецької акції і концерту «Безвіз»
На честь безвізу у Києві на три дні перекриють центр / Новини на Громадському радіо

На час проведення суспільно-мистецької акції і концерту «Безвіз» у центрі столиці перекриють рух усім видам транспорту, шлях курсування яких проходить через місце проведення заходів. Просказано у повідомленні на сайті КМДА.

«Для забезпечення монтажу та демонтажу сценічних конструкцій перекриють першу полосу Європейської площі зі сторони «Українського дому» з 05 ранку 7 червня до 23 години 13 червня», — сказано у повідомленні.

Рух також буде обмежено

  • починаючи з 22:00 9 червня до 6 ранку 11 червня на Європейські площі (від Володимирського узвозу до Поштової площі); від вул. М. Грушевського до Петрівської Алеї; від вул. Трьохсвятительської до перетину з вул. Костьольною; вул. Михайлівську на перетині з вул. Костьольною; від вул. Хрещатик до вул. Б. Хмельницького;
  • з 8 ранку 10 червня до 24 години 11 червня вул. Хрещатик до вул. Богдана Хмельницького, вул. Великою Житомирською, вул. Володимирською та Софійською площею до Володимирського проїзду.

Також з  5 ранку 7 червня до 23години 13 червня буде перекрито підземні пішохідні переходи від Філармонії до виходу з «Українського дому».

Варто зазначити, що протягом цього часу зміняться маршрути наземного пасажирського транспорту загального користування, шлях курсування яких проходить через місця проведення заходу.

Як раніше повідомляло «Громадське радіо», правила перетину кордону з країнами ЄС при безвізі(ВІДЕОінструкція).

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+