Слухати

Під Верховною Радою в Києві протестують проти введення ринку землі (ФОТО)

07 червня 2017 - 10:18
По оцінкам ЗМІ під будівлею близько 5 тисяч мітингувальників
Під Верховною Радою в Києві  протестують проти введення ринку землі (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

Під Верховною Радою в Києві 7 червня близько 5 тисяч осіб (за даними полиції — 1 тис. людей) мітингують проти введення ринку землі, як того вимагає МВФ. Про це повідомляє «Українська правда».

Мітингувальники — переважно люди старшого віку і студенти.

25be1ec-18 987 361-1 375 002 262 567 524-30 775 524-o.jpg

Мітингувальники під ВР 7 червня // Фото: pravda.com.ua
Мітингувальники під ВР 7 червня
Фото: pravda.com.ua

Вони тримають в руках атрибутику «Аграрної партії» і плакати «Нас атакують рейдери», «Ні дикого ринку землі», «Продаж землі — геноцид українців». У той же час вони не викрикують жодних гасел. Як відомо, проти введення ринку земель виступає ряд політичних сил, зокрема Радикальна партія і «Батьківщина».

Як повідомляло «Громадське радіо»,  перед введенням закону має бути відпрацьована остаточна версія законопроекту про ринок землі з врахуванням думок експертного середовища, профільних аграрних асоціацій та громадськості. Про це нам  розповідав старший юридичний радник з питань земельної політики проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» Павло Кулинич.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+