Слухати

Що вказала у декларації корупціонерка, яку сьогодні затримали із хабарем у 5 млн долларів

07 червня 2017 - 20:27
Серед іншого у декларації є годинник фірми Cartier за 158 тисяч гривень

Уповноважена особа із Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, яку сьогодні піймали із хабарем у п’ять мільйонів долларів — це Приходько Юлія Вікторівна. Про це написали у Facebook Схеми: корупція в деталях — RFERL.

Зазначаться, що вона була призначена уповноваженою особою на ліквідацію банку «Форум» вчора. До того моменту Приходько ліквідувала чотири дніпровських банки одночасно – «Меліор Банк», «ІнтерКредитБанк», «Актабанк» і банк «Аксіома».

Схеми зазначають, що висока зарплата виявилася не ефективним засобом запобігання корупції. 

«60 тисяч добре, але $5 мільйонів на дорозі не валяються», — сказано у повідомленні.

Зазначимо, у своїй декларації за 2016 рік Приходько зазначила, що працює у Фонді гарантування вкладів фізичних осіб і вказала 742 тисяч 88 гривень зарплатні. Це приблизно 61 тисяча 840 гривень щомісяця.

Також вона вказала дві квартири (площею 143м2 і 48м2), автомобіль Lexus RX-300 (2004 року) та годинник фірми Cartier за 158 тисяч гривень. У декларації також вказана готівка: 780 тисяч гривень, 32 тисячі долларів та 8 тисяч євро. 

bezymyannyy_1.jpg

Декларація Приходько // Фото: declarations.com.ua
Декларація Приходько
Фото: declarations.com.ua

Як раніше повідомляло «Громадське радіо», ГПУ спільно з управлінням СБУ під час під час отримання неправомірної вигоди в сумі $5 млн затримали одну з уповноважених осіб Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+