Слухати

Сьогодні о 14:30 проблему з вибором омбудсмена обговорять на профільному комітеті  / Новини на Громадському радіо

Сьогодні о 14:30 проблему з вибором омбудсмена обговорять на профільному комітеті

07 червня 2017 - 10:40
Про це Громадському радіо повідомив голова Парламентського комітету, нардеп Григорій Немиря

Комітет буде говорити про ситуацію, яка склалася з обранням уповноваженого сьогодні о 14.30, повідомив Немиря.

За його словами, вчора була не просто порушена процедура, був порушений закон. І не один закон, а два.

«Порушений закон про Уповноваженого Верховної Ради з прав людини і закон про протидію корупції. 58 і 57 стаття закону про протидію корупції чітко передбачають терміни, які є обов’язковими для здійснення так званої спеціальної перевірки А спеціальна перевірка є необхідною умовою для того, щоб парламент міг розглядати питання про вибори чи призначення через вибори омбудсмена», — пояснив нардеп.  

Нагадаємо, що вчора Верховна Рада відклала розгляд призначення Уповноваженого Парламенту з прав людини до завершення спеціальної перевірки щодо кандидатів.

Голова Парламенту Андрій Парубій пояснив, що під час проходження спецперевірки «НАЗК звернулося з проханням дати більше часу для проведення перевірки усіх кандидатів».

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+