Слухати

Справу Мартиненка розслідують три країни. Бігти йому нікуди, - Ситник / Новини на Громадському радіо

Справу Мартиненка розслідують три країни. Бігти йому нікуди, - Ситник

07 червня 2017 - 21:32
Директор Національного антикорупційного бюро України розповів про схеми Мартиненка

Екс-народний депутат України Микола Мартиненко мав активи за кордоном. Саме через них він провів більшість схем. Про це сказав очільник НАБУ Артем Ситник в інтерв’ю Deutsche Welle.

» По-перше, у нього вже є активи за кордоном Всі ці «прокладки» функціонували за межами України. Всі встановлені видатки (з викрадених коштів), в основному були зроблені за кордоном. Пан Мартиненко не тільки мав у ході реалізації цих схем всі активи за межами України, але й оплачував роботи за її межами. Ця схема діяла на постійній основі, — відзначив Ситник.

За словами очільника НАБУ, справу Мартиненка розслідує ще три країни.

«По-перше, пан Мартиненко розповідає про упередженість слідства, але зовсім не любить говорити про те, що, крім нас, ще три країни щодо нього ведуть розслідування. Це, до речі, підтверджує факт наявності активів за кордоном. Тому особливо бігти йому нікуди», — сказав він.

Як раніше повідомляло «Громадське радіо», НАБУ повідомило про п’ятого підозрюваного у «справі Мартиненка».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+