Слухати

У Фонді гарантування вкладів нічого не знають про затриману корупціонерку

07 червня 2017 - 22:07
У Фонді кажуть, що офіційного підтвердження цієї інформації в них нема
У Фонді гарантування вкладів нічого не знають про затриману корупціонерку / Новини на Громадському радіо

Фонд гарантування вкладів не отримував офіційного підтвердження стосовно затримання правоохоронцями уповноваженої особи фонду. Про це сказано у заяві прес-служби фонду.

Там також наголосили, що готові «всебічно сприяти слідству, співпрацювати із правоохоронними органами».

Нагадаємо, сьогодні Генеральний прокурор України Юрій Луценко на своїй сторінці у Фейсбуці написав, що на хабарі у $5 млн затримали одну з уповноважених осіб Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Пізніше журналісти з’ясували, що це мова йде про Приходько Юлію Вікторівну. Вона була призначена уповноваженою особою на ліквідацію банку «Форум» вчора. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+