Слухати

У Мадриді чоловікам заборонили сидіти із широко розставленими ногами

07 червня 2017 - 19:55
Мова йде виключно про сидіння у громадському транспорті

Транспортна компанія Мадрида (Іспанія) опублікувала постери із забороною сидіти із широко розставленими ногами. Про це повідомляє Twitter міської ради.

На сайті міської ради пояснюють, що ця іконка має попередити manspreading (англійський термін. Ним називається поза чоловіків, які надмірно розставили ноги під час сидіння, через що займають більше місця і, можливо, цим створюють дискомфорт оточуючим). На сайті також уточнюється, що ця нова іконка — вже існує і в інших транспортних системах по всьому світу, адже ця проблема дійсно турбує оточуючих.

Саме ця іконка стане останнім доповненням до оновленої транспортної панелі міста.

adhesivo-global-normativa-v2.1.jpg

Інформаційна панель // Фото: diario.madrid.es
Інформаційна панель
Фото: diario.madrid.es

Влада акцентує увагу, що місія цієї нової піктографічної іконки нагадувати пасажирам про необхідність зберігати громадянську поведінку і поважати простір кожногопасажира автобуса.

Як раніше повідомляло «Громадське радіо», Ford запатентував сидіння, що вміє ходити.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+