Слухати

У Європі з’явиться потяг, швидший за пасажирський літак (ВІДЕО)  / Новини на Громадському радіо

У Європі з’явиться потяг, швидший за пасажирський літак (ВІДЕО)

07 червня 2017 - 15:30
Hyperloop One планує побудувати треки для супершвидких перевезень пасажирів не тільки в США, але і в Європі

Нещодавно компанія оголосила результати конкурсу, в рамках якого європейські міста і країни боролися за право участі в проекті.

Із запропонованих маршрутів компанія Hyperloop One відібрала всього дев’ять.

Попередні плани будівництва такі:

Корсика — Сардинія (451 км); Естонія — Фінляндія (90 км); Німеччина (1991 км); Польща (415 км); Іспанія — Марокко (629 км); Нідерланди (428 км); Великобританія: з півночі на південь (666 км); Великобританія: між північними містами (545 км); Великобританія: Шотландія — Уельс (1060 км).

Також планується створення маршруту Братислава – Брно. Шлях з одного міста в інше буде займати всього 10 хвилин — на 80 хвилин менше, ніж з використанням традиційного потяга.

Раніше Business Insider повідомляв про те, що офіційна презентація кабіни відбудеться на початку 2018 року в науково-дослідному центрі HTT в Тулузі.

Довжина кабіни складе 30 м, діаметр — 2,7 м. Вага кабіни — 30 т. Місткість кабіни — 28-40 чоловік. Швидкість руху кабіни — до 1223 км / год.

Hyperloop One — гіпотетичний проект нового, п’ятого виду транспорту, запропонований винахідником, співзасновником фонду SpaceX Ілоном Маском. Ілон Маск вперше анонсував проект 12 липня 2012 року.

11 травня 2016 року у пустелі штату Невада провели перше успішне випробування Hyperloop. Капсула всередині спеціальної труби змогла розігнатися до швидкості у 187 км/год за 1,1 секунди.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+