Слухати

В Києві качку та черепах врятували з смертельної пастки у парку «Нівки»

07 червня 2017 - 12:32 740
У триметровому колодязі також були жаби, які згодом би загинули

У київському парку «Нивки» рятувальники «Команди порятунку тварин в Києві» дістали з триметрового колодязя живу качку, двох черепах і сім жаб. Вони провалилися туди через занадто через велику решітку - при підвищенні рівня води в озері вона перетворює колодязь в смертельну пастку для дрібних тварин. Вибратися самостійно звідти тварини не змогли б.

Про це повідомляється на Facebook-сторінці команди.

«За допомогою гідравлічних ножиць рятувальники вирізали шматок решітки і по мотузці в костюмах хімічного захисту спустилися вниз. Весь колодязь водостоку заповнений гнилою водою і тілами загиблих там за довгий час. З криниці вдалося підняти живими: одну качку, двох черепахи, сім жаб», — йдеться в повідомленні.

Черепах забрала на реабілітацію одна з рятівниць Команди, качку передали в Садибу Нюшаніково, а жаб відпустили в безпечному місці, яке знаходиться нижче за течією від небезпечного колодязя.  Рятувальники закликали закрити водосток дрібнопористої сіткою.

Як повідомляло «Громадське радіо», у київському зоопарку анонсували реконструкцію мавпятника.

Дослідники встановили фотокамеру, яка фіксувала життя недоторканної природи Чорнобиля. Шо з цього вийшло?

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+