Слухати

В Україні з'явиться урядовий уповноважений з гендерної політики

07 червня 2017 - 14:28 124
Він співпрацюватиме із міністерствами, громадськими організаціями та міжнародними партнерами

Кабінет міністрів України створив посаду урядового уповноваженого з питань гендерної політики. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила  віце-прем’єрка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе.

 

Вона відзначила, документ на розгляд уряду був поданий Міністром юстиції Павлом Петренко. Саме його команда допомагала відпрацювати цей документ. віце-прем’єрка перерахувала у своєму пості усіх, хто допомагав зробити можливим появу посади урядового уповноваженого з питань гендерної політики та зазначила, що наразі команда не є збалансованою.

«Ось така гендерно-незбалансована, але дуже цілеспрямована команда:), як виявилося!», — написала вона.

Клімпуш-Цинцадзе повідомила, що вже є багато планів із міністерствами, міжнародними партнерами та громадськими організаціями. 

Раніше в ефірі «Громадського радіо» представниця Європейської служби зовнішніх справ оцінила дії України у напрямку посилення видимості жінок .

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+