Слухати

Верховна Рада закрила засідання через відсутность кворуму у залі

07 червня 2017 - 13:57
У рейтинговому голосуванні взяли участь 213 народних депутатів з 320 зареєстрованих сьогодні
Верховна Рада закрила засідання  через відсутность кворуму у залі / Новини на Громадському радіо

Голова Верховної Ради Андрій Парубій достроково закрив засідання парламенту 7 червня через недостатнє для прийняття рішень кількості народних депутатів у сесійній залі.

Як передає УНІАН, депутати не змогли включити до порядку денного законопроект про зміни до Кримінального процесуального кодексу у зв’язку з ратифікацією додаткових протоколів до Європейської конвенції про видачу правопорушників.

За це проголосували лише 132 народних депутата з 325 зареєстрованих в сесійній залі.

Парубій оголосив, що проведе рейтингове голосування «на предмет присутності депутатів в залі». Результати такого голосування, зазначив він, будуть опубліковані в газеті «Голос України». Він також наголосив на неприпустимості відсутності депутатів на робочих місцях в робочий час.

У рейтинговому голосуванні взяли участь 213 народних депутатів з 320 зареєстрованих в сесійній залі. Як відомо, для прийняття рішень необхідно мінімум 226 голосів. Наступне засідання почнеться завтра о 10.00. Першим питанням буде законопроект про зовнішньополітичний курс України та визначенні необхідності закріплення членства України в НАТО.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+