Слухати

«Влада Криму» вирішила розпродати санаторії

07 червня 2017 - 18:45
В планах у чиновників заробити на продажу до двох мільярдів рублів
«Влада Криму» вирішила розпродати санаторії / Новини на Громадському радіо

Продаж 11 санаторіїв та території півострова, що належали раніше кримському МОЗ анонсував глава Міністерства економічного розвитку підконтрольного Кремлю уряду Криму Андрій Мельников. Про це повідомило «ТАСС».

Від продажу кримські чиновники мають намір отримати за землю і санаторії 1,5-2 мільярдів рублів (це від 600 до 900 тисяч гривень). Також Мельников уточнив, що потенційні інвестори вже десятки разів бачили санаторії, які виставлені на продаж.

У списку санаторіїв на продаж «Прибой», «Солнечный», «Пионер», «Юность», «Ай-Тодор», «Алупка», «Родина», «Республиканский противотуберкулезный санаторий имени Семашко», «Предгорный», «Противотуберкулезный санаторий имени Чехова», «Противотуберкулезный санаторий «Красный маяк».

Як раніше повідомляло «Громадське радіо», замість моста через Керченську протоку кримчанам запропонували віртуальний політ над ним (ВІДЕО).

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+