Слухати

Як змінюється трафік на заборонених в Україні ресурсах?

07 червня 2017 - 15:22
«Вконтакте» залишається найпопулярнішим сайтом в Україні
Як змінюється трафік на заборонених в Україні ресурсах? / Новини на Громадському радіо

У травні «ВКонтакте» залишився найвідвідуванішим сайтом серед українців, незважаючи на заборону президента. Про це свідчать дані, опубліковані порталом SimilarWeb.

1.png

Рейтинг сайтів // Фото: similarweb.com
Рейтинг сайтів
Фото: similarweb.com

При цьому місячний трафік, що надходить на заблоковані ресурси знизився, пише Internetua. Кількість відвідувань соціальної мережі «ВКонтакте» серед користувачів українського інтернету зменшилася на 15.37%. У той же час на 11.09% збільшівся трафік з Німеччини.

2.png

Інфографіка // Фото: similarweb.com
Інфографіка
Фото: similarweb.com

«Однокласники» втратили 17.62% українського трафіку. При цьому загальний рейтинг ресурсу не змінився — сайт, як і раніше займає четверту позіцію.

3.png

Інфографіка // Фото: similarweb.com
Інфографіка
Фото: similarweb.com

Вцілому трафік на Yandex.ua зменшився на 12.24%. При цьому кількість візитів з України зменшилася на 15.84%, а кількість відвідувань зі США збільшилася на 246%, з Нідерландів на 126.6%. У загальному рейтингу Yandex.ua перейшов з 5-ї на 6-ту позицію.

4.png

Інфографіка // Фото: similarweb.com
Інфографіка
Фото: similarweb.com

Український трафік Mail.Ru також впав на 16.20% . Ресурсу спустився у рейтингу з 7-ї на 8-у сходинку.

Як раніше повідомляло «Громадське радіо», кількість українських користувачів Фейсбуку зросла на 20%.

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+