Слухати

Замість моста через Керченську протоку кримчанам запропонували віртуальний політ над ним (ВІДЕО)

07 червня 2017 - 17:13
«Політати» над майбутнім мостом можна буде на інтерактивних площадках у Криму
Замість моста через Керченську протоку кримчанам запропонували віртуальний політ над ним (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

У Криму відкриють інтерактивні майданчики, де можна буде «пролетіти» над мостом через Керченську протоку. Подорож можна буде здійснити за допомогою технології віртуальної реальності. Таке заявив міністр економічного розвитку республіки Андрій Мельников, передають «РИА Новости».

Зазначається, що раніше на майданчику Петербурзького міжнародного економічного форуму можна було побачити стенд з інтерактивною презентацією моста через Керченську протоку. Відвідувачі могли подивитися на масштабне будівництво довжиною 19 кілометрів з висоти пташиного польоту.

Окуляри віртуальної реальності допомагали відвідувачам побачити зображення всіх сухопутних і морських ділянок майбутнього моста. Для реалістичності були додані спецефекти, в тому числі вітер, гул моря і крики чайок.

Як раніше повідомляло «Громадське радіо», у районі Керченської протоки почали будувати мости (фото).

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+