Слухати

Злива затопила пів-села та зупинила рух потягу Львів–Рахів на Прикарпатті

07 червня 2017 - 08:59
З підвальних приміщень житлових будинків відкачано близько 300 м/куб. води
Злива затопила пів-села та зупинила рух потягу Львів–Рахів на Прикарпатті / Новини на Громадському радіо

Після дощу 6 червня в смт. Делятин Надвірнянського району відбувся вихід води за межі їх русел, водами яких було підтоплені присадибні ділянки з 42 приватними житловими будинками (вул. Лесі Українки – 16, вул. 16 липня – 11, вул. Луги – 8, вул. Ковпака — 7), орієнтовно 5,2 га сільськогосподарських угідь та 34 приватні колодязі, а також частково вода вийшла на проїжджу частину дороги Івано-Франківськ – Яремче, пише Фиртка.

Також у зв’язку з підтоплення та замуленням залізно-дорожнього полотна на перегоні Надвірна — Делятин тимчасово було призупинено рух пасажирського поїзду №605 Львів – Рахів.

Нащастя, ввечері рівень води самостійно зійшов з автомобільної дороги, о 20.50 год. підрозділами пожежно-рятувальної служби завершено роботи по розбиранню завалу гілок дерев на місцевих потічках, рівень води ввійшов у свої русла. Станом на 23.30 год. пожежно-рятувальними підрозділами відведено воду від житлових будинків, з 6 підвальних приміщень житлових будинків відкачано близько 300 м/куб. води.

На сьогодні, 07.06.2017 заплановано засідання комісії Надвірнянського району по визначенню матеріальних збитків та надання допомоги місцевому населенню. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+