Слухати

Авдіївка з водою, але частково – без газу

08 червня 2017 - 09:37
Авдіївка: від газопостачання тимчасово відключать 7 прилеглих селищ – близько 3 тисяч абонентів

Про це повідомив голова Донецької ВЦА Павло Жебрівський.

Щойно у Авдіївці відновили водопостачання й дали людям воду, як надійшло повідомлення про пошкодження магістрального газогону «Макіївка-Авдіївка», написав він на своїй сторінці у Фейсбуці.

За попередньою інформацією, пошкодження трапилося внаслідок бойових дій. 

Для встановлення місця пошкодження виїхала бригада з трьох осіб. По завершенню огляду можна буде проводити відновлювальні роботи. 

«Поки що вирішили тимчасово відключити від газопостачання 7 прилеглих селищ – близько 3 тисяч абонентів», — зазначив Жебрівський.  

Станом на 9 годину на Авдіївку газ подається частково. Без газу залишаються мешканці приватного сектору так званої Старої Авдіївки та навколишніх селищ. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+