Слухати

Небезпечна звичка: українські водії нехтують ременями безпеки (ІНФОГРАФІКА)

08 червня 2017 - 16:57 106
Дослідження провели у 20 містах України. Але ніде кількість тих, хто пристебається в дорозі, не перевищила 50%

Більше ніж 85% українських водіїв в Україні нехтують пасками безпеки. Про це свідчать результати дослідження “Рівень користування ременями безпеки серед водіїв в Україні”, яке провели громадські організації навесні цього року у рамках Кампанії “За безпечні дороги”, повідомляє «Центр демократії та верховенства права».

safre_roads_infographic-01-768x543.jpg

Інфографіка // Фото: cedem.org.ua
Інфографіка
Фото: cedem.org.ua

Дослідження проводилося у 20 містах України. В жодному з них кількість водіїв, що користуються ременями безпеки не перевищила 50%.

Найгірші показників продемонстрував Київ — 37,9% пристебнутих водіїв, Дніпро — 30,6%, Львів — 25,4% та Павлоград (21,4%).

Інші міста у середньому мали показник між 10% і 20%. Зокрема, це Харків, Кривий Ріг, Ужгород, Івано-Франківськ, Рівне, Кропивницький, Тернопіль, Житомир та Чернігів.

Менше ніж кожен десятий використовує  ремені безпеки у Херсоні, Чернівцях, Вінниці, Миколаєві та Хмельницькому. Також вкрай низькі показники мають два невеликі міста, які увійшли до дослідження – Долина та Тульчин.

Як раніше повідомляло «Громадське радіо», у Києві автомобіль зіткнувся з мікроавтобусом, є постраждалі (ФОТО, ВІДЕО).

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+