Слухати

Харківський університет опинився у рейтингу кращих вишів світу

08 червня 2017 - 10:15
На першому місці рейтингу — Массачусетський технологічний інститут, на другому — Стенфорд, на третьому — Гарвард
Харківський університет опинився у  рейтингу  кращих вишів світу / Новини на Громадському радіо

screenshot-www.topuniversities.com-2017-06-08-10-07-44.png

Наши виші у QS World University Rankings // Фото: topuniversities.com
Виші рейтинг
Фото: topuniversities.com

Українській університет, розташований в Харкові — Харківський національний університет імені Каразіна увійшов до рейтингу  вищих навчальних закладів світу  В минулому році  його позиції були дещо кращими  - 382 сходинку загального рейтингу.

На першому місці рейтингу знаходится Массачусетський технологічний інститут, на другому — Стенфорд, на третьому — Гарвард, а на четвертому — Технологічний інститут Каліфорнії. Кембридж зайняв п’яту сходинку, в Оксфорд — шосту. Московський державний університет імені М. В. Ломоносова знаходится на 95-му місці рейтингу, піднявшись у порівнянні з минулим роком на 13 рядків.

До рейтингу потрапило також шість українських вишів, але результат харьковского университету  - найкращий   — 401-410.

На 411-420 позиції знаходиться Київський національний університет імені Тараса Шевченка, а Київський політехнічний інститут розташований на 501-550 рядку рейтингу.

Харківський політехнічний інститут посів 701-750 позицію.

За 801 -1000  позицією знаходяться Донецький національний університет імені Стуса  і Сумський державний університет.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+