Слухати

Каблучку з блошиного ринку продали на аукціоні майже за мільйон долларів

08 червня 2017 - 14:58
Жінка вважала, що придбала біжутерію
Каблучку з блошиного ринку продали на аукціоні майже за мільйон долларів / Новини на Громадському радіо

Каблучка з діамантом у 26 каратів пішла з молотка на аукціоні у Лондоні за 656 тисяч фунтів, тобто за 847 тисяч доларів. Про це опвідомляють ВВС.

Власниця каблучки розповіла, що придбала прикрасу на вуличному розпродажі у лондонському районі Хаунслоу. Протягом років жінка вважала, що це біжутерія, і носила каблучку щодня, навіть не здогадуючись, що  у прикрасі міститься діамант у 26 карат.

Перед торгами оцінювачі прогнозували,  що каблучку вдасться продати за 350 тисяч фунтів, тобто за 452 тисяч доларів. Втім, під час торгів Сотбіс подвоїли цю суму.

Як раніше повідомляло «Громадське радіо», кіборг продає на аукціоні «троянди» з гільз — збирає гроші на лікування матері

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+