Слухати

Медреформа: депутати прийняли один із законопроектів  / Новини на Громадському радіо

Медреформа: депутати прийняли один із законопроектів

08 червня 2017 - 12:49
У парламенті це рішення підтримали 227 депутатів із 356, зареєстрованих у сесійній залі

Сьогодні, 8 червня, проголосували за Проект Закону про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів. Законопроект №6327 було прийнято у першому читанні за основу. Проте за проект закону з поправками голови Комітету соціальної політики Людмили Денисової та нардепа Андрія Шепка нардепи проголосували лише з третього разу. 

Зрештою це рішення підтримали 227 депутатів із 356, зареєстрованих у сесійній залі. 42 депутати проголосували проти прийняття законопроекту за основу, 27 – утримались. Не голосувало 60 нардепів. 

Виконувачка обов’язків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун подякувала депутатам за підтримку законопроекту №6327. «Починаємо старт зміни системи охорони здоров’я», — сказала вона. 

Читайте також: Медична реформа: 10 найважливіших тез.

Нагадаємо, що у пакет медреформи входять два законопроекти – №6327 (Проект Закону про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів) та №6329 (Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України). Законопроекти передбачають зміни у фінансуванні передусім первинної ланки за надану послугу в залежності від кількості прикріпленого населення, тобто пацієнтів до певного лікаря. 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+