Слухати

Норвезький Верховний суд відмовився розглядати апеляцію терориста Брейвіка

08 червня 2017 - 14:32
Той вимагав визнати, що його утримують із порушенням прав людини

Норвезький Верховний суд відмовився розглядати апеляцію Андерса Брейвіка, террориста, який влаштував масові вбивства в Осло у 2011 році. Про це повідомляє Reuters.

У апеляції засуджений вимагав визнати, що його утримують у в’язниці з порушенням прав людини. 

«Апеляційна комісія Верховного суду одноголосно ухвалила рішення про те, щоб не розглядати апеляцію Андерса Берінга Брейвіка у справі, порушеній Брейвіком проти держави», — йдетьсяу рішенні суду. Там також сказано, що жодна частина апеляції Брейвіка не має шансів на виграш у Верховному суді.

Як відомо, Андерс Брейвік є організатором і виконавцем теракту в Осло в 2011 року, внаслідок якого загинули 77 осіб, а 151 отримала поранення.

У 2012 році Брейвіка засудили до 21 року позбавлення волі з правом продовження тюремного строку необмежену кількість разів.

Нагадаємо, Андерс Брейвік організував і влаштував теракт в Осло у 2011 року, внаслідок якого загинули 77 осіб, а 151 отримали поранення.

У 2012 році Брейвіка засудили до 21 року позбавлення волі з правом продовження тюремного строку необмежену кількість разів.

Втім,  адвокат Брейвіка, заявив про намір звернутися до Європейського суду з прав людини в Страсбурзі.

«Ми доведемо цю справу до Страсбурга якомога швидше. Коли ми взялися за справу Брейвіка, ми знали, що це можливо, ми б не бути успішними в системі норвезького правосуддя».

Як раніше повідомляло «Громадське радіо», сьогодні на території посольства США в Києві стався теракт (ФОТО).

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
FacebookTwitterGoogle+