Слухати

Поранений лось перебрався з Оболоні на Труханів острів

08 червня 2017 - 16:16
Активісти просять небайдужих допомогти транспортувати тварину
Поранений лось перебрався з Оболоні на Труханів острів / Новини на Громадському радіо

Лось, якого сьогодні зранку кияни помітили на Оболоні, вже знаходиться на Трухоновому острові. Про це повідомляється на Facebook сторінці Kyiv Animal Rescue Group.

Активісти цієї групи шукають людину із човном, яка допомогла б транспортувати тварину. Усіх, хто може надати допомогу просять звертатися до активістів.

Як раніше повідомляло «Громадське радіо», у Києві по Оболоні, на березі  Дніпра — в районі вулиці Прирічній та Набережній, бігає поранений лось. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+