Слухати

Медреформа: ВР відхилила законопроект про внесення змін до Бюджетного кодексу  / Новини на Громадському радіо

Медреформа: ВР відхилила законопроект про внесення змін до Бюджетного кодексу

08 червня 2017 - 13:41
В рамках розгляду цього питання нардепи голосували 4 рази

Сьогодні, 8 червня, депутати відхилили Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України.

Нардепи «провалили» голосування за прийняття базового проекту закону (№ 6329) і альтернативного проекту закону (№ 6329-1).

Також депутати не проголосували за направлення законопроекту до комітету для підготовки на повторне перше читання і за повернення проекту закону суб’єкту законодавчої ініціативи на доопрацювання. 

У залі було лише 163 голоси «за» підтримку проекту закону в першому читанні, 197 голосів за повторне перше читання і 209 — за повернення суб’єкту законодавчої ініціативи.

Нагадаємо, що у пакет медреформи входять два законопроекти – №6327 (Проект Закону про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів) та №6329 (Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України). 

Раніше Громадське радіо повідомляло, що депутати прийняли один із законопроектів.

Законопроекти передбачають зміни у фінансуванні передусім первинної ланки за надану послугу в залежності від кількості прикріпленого населення, тобто пацієнтів до певного лікаря.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+