Слухати

У Лисичанську відновили водопостачання, втім місцевих закликають готуватися до повного відключення

08 червня 2017 - 15:44
За словами Віталія Шведова «Луганське енергетичне об'єднання» може повернутися до тактики повного відключення
У Лисичанську відновили водопостачання, втім місцевих закликають готуватися до повного відключення / Новини на Громадському радіо

У Лисичанську відновилося водопостачання. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив радник голови Луганської ОДА Віталій Шведов.

Втім, він застеріг, що радуватися ще зарано, адже результат може виявитися не довгостроковим.

«Є всі шанси повторити відключення електрики водоканалу тільки повністю по всьому місту. Гарантійного листа від міста, чекали вчора весь день до 22 годин, і включили тільки до півночі, під гарантії оплати 1 мил. з міста, одинадцяти млн. різниці тарифу, і 2 млн. від області. Але позачергова сесія, яку повинні були скликати у п’ятницю, за нашим зверненням групи депутатів, переноситься на понеділок, з порушенням регламенту. А там вихідні, рішення немає, у Дніпропетровській області також є питання по 2 млн., Думають поки і радяться, по 11 млн. Така ж ситуація.

Шведов зазначає, що Другими словами «Луганське енергетичне об’єднання» може повернутися до тактики повного відключення, тому він закликав місцевих готуватися. 

Нещодавно в ефірі «Громадського радіо» ми поговорили з генеральним директором «Луганського енергетичного об’єднання» Володимиром Грицаєм.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+