Слухати

У зоні АТО відновився зв'язок МТС

08 червня 2017 - 08:11
Подекуди ще виникают проблеми
У зоні АТО відновився зв’язок МТС / Новини на Громадському радіо

Зранку 8 червня в Донецьку та на околицях міста знов запрацювала мобільна мережа МТС.

Подекуди ще виникають проблеми із зв’язком, але, як повідомляють джерела «Громадського радіо» на неподконтрольній территорії, у більшості знову є  мобільний зв’язок.

Нагадаємо, з вечора 7 червня в Донецьку, а також сусідніх містах — Макіївці і Харцизьку регіструвались проблеми в роботі мобільного оператора МТС. Про це повідомляли користувачі соцмереж. 

Після набору номеру будь-якого абонента  виклик не здійснювалася, а абонент отримував повідомлення, що виклик завершено, причому практично відразу ж після закінчення набору.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+