Слухати

Україна відновила подачу води в «ЛНР» з ЗФС-1  / Новини на Громадському радіо

Україна відновила подачу води в «ЛНР» з ЗФС-1

08 червня 2017 - 16:56
Про це Громадському радіо повідомив директор департаменту житлово-комунального господарства Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Віталій Сурай

За словами Віталія Сурая, в рамках зустрічей Тристоронньої контактної групи у місті Мінськ було досягнуто домовленостей щодо початку погашення боргу, який виник відповідно до договорів з організацією, яка закуповує воду і потім транспортує її на тимчасово непідконтрольні території.

Директор департаменту житлово-комунального господарства Луганської ОВЦА повідомив, що була здійснена оплата у розмірі 2 мільйони гривень. Відтак, насосна станція ЗФС-1 «Попаснянського районного водоканалу» 5 червня розпочала подачу води в обсязі 1 тис м3 на годину.

«На наступному тижні ми чекаємо наступну оплату. Якщо оплати не буде, ми будемо вимушені припинити постачання води», — сказав Віталій Сурай. 

Нагадаємо, на територію «ЛНР» з української території вода йде з двох основних водозаборів: Західної фільтрувальної станції (ЗФС) в районі Лисичанська та Петровського водозабору в Станично-Луганському районі. 

Як повідомляють інформаційні ресурси, підконтрольні бойовикам, з Петровської насосної станції воду на територію «ЛНР» як і раніше не постачають.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+