Слухати

В "Азові" не планують нападати на участників Київпрайду

08 червня 2017 - 08:44
Прес-служби «Правого сектору» та «ОУН» проігнорували запит Громадського радіо
В «Азові» не планують нападати на  участників Київпрайду  / Новини на Громадському радіо

9 -18 червня у Києві відбудеться Київпрайд 2017. Головною темою події буде інклюзивність, права людини та солідарність.  Члени Оргкомітету «Київпрайду» повідомили  «Громадському  радіо»  про те, що окремі організатори вже отримали кілька погроз від членів «Правого сектору» та інших ультраправих угруповань. 

Ми відправили запити щодо офиційної позиції ціх організації.

Прес-служби «Правого сектору» та «ОУН» проігнорували запит Громадського радіо щодо можливих контракцій, прес-центр «Азову» погодився надати нам коментар.

«Ми не плануємо ніяких акцій проти Київпрайду. На сьогодні ніякої реакції на ці події не плануємо. Офіційно, ми ніколи не брали участь у розгоні Київпрайду, — йдется в повідомленні,  - Ми ніколи туди людей не відправляли. Можливо, пару людей там і було.  Проте офіційно ми цього жодного разу не робили».

Раніше «Громадське радіо»  з’ясовувало, чи варто побоюватися за свою безпеку організаторам і учасникам цьогорічного Маршу Рівності у Києві.

Також ми повідомляли, що висока ймовірність нападу на КиївПрайд-2017 пов’язана з тим, що рівень агресії в суспільстві ростє, в цьому переконаний учасник низки ЛГБТ-організацій Зорян Кісь.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+