Слухати

В Україні запрацювала національна соцмережа Ukrainians, поки що тестово

08 червня 2017 - 09:53
Зареєструватися в соцмережі можна через соціальні мережі, у тому числі "ВКонтакте"
В Україні запрацювала національна соцмережа Ukrainians, поки що тестово / Новини на Громадському радіо

 

В Україні з 3 червня розпочалася реєстрація користувачів нової соціальної мережі Ukrainians, яка поки працює в режимі бета-тестування. Інформацію про проект оприлюднено на відповідній сторінці у Facebook.

Поки що функціионал мережі  дуже невеликій, можно тількі додати свою аватарку. Зареєструватися в соцмережі можна через соціальні мережі Facebook, «ВКонтакте» або ж через підтвердження профілю електронною поштою. Також система  може залучати до друзів до мережи. 

Повноцінно сервіс  пообіцяли запустити протягом чотирьох місяців. Функції «Друзі» та «Новини» запустять після досягнення 100 тис. зареєстрованих користувачів.

Зареєструватися в соцмережі можна через соціальні мережі Facebook, «ВКонтакте» або ж через підтвердження профілю електронною поштою.

На даний момент 30 програмістів компанії StartUpSoft спільно з українкою Олександрою Струмчінской займаються розробкою соцмережі. Штаб-квартира проекту знаходиться в Тернополі.

Як повідомляє «Громадське радіо»,  студент-юрист впевнений, що держава не має вирішувати за громадян, якими інтернет-ресурсами їм користуватись і оскаржує президентський указ про заборону російських соцмереж.

Після заборони «ВКонтакте» кількість українських користувачів Фейсбуку зросла на 20%.  

А українська аудиторія рунету скоротилася до 11,5 мільйонів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+