Слухати

Законопроект щодо прагнення України вступити в НАТО прийняли за основу та в цілому

08 червня 2017 - 10:47
У парламенті за це рішення проголосували 276 депутатів із 357, зареєстрованих у сесійній залі

Депутати підтримали проект закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо зовнішньополітичного курсу України)».

Законопроект пропонує внести зміни до законів «Про засади внутрішньої і зовнішньої політики» та «Про основи національної безпеки України» щодо вступу держави у НАТО.

Зокрема, у закон України «Про основи національної безпеки України» пропонують додати формулювання, що метою України є «набуття членства в Організації Північноатлантичного договору».

Раніше повідомлялося про те, що сьогодні Верховна Рада планує ухвалити законопроект про прагнення України до вступу в НАТО, а також законопроекти щодо медичної реформи. 

18 945 290_1 438 962 116 170 229_686 490 216_n.png

Законопроект щодо прагнення України вступити в НАТО прийняли за основу і в цілому  // 112 канал
Законопроект щодо прагнення України вступити в НАТО прийняли за основу і в цілому
112 канал

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+