Слухати

Після аварії ніхто не допоміг постраждалій,  поки її вдруге не переїхала автівка (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Після аварії ніхто не допоміг постраждалій, поки її вдруге не переїхала автівка (ВІДЕО)

08 червня 2017 - 17:40
Інцидент трапився у Китаї. Жоден перехожий чи автомобіліст протягом двох хвилин не підійшов до постраждалої

Жінка, після того, як її збив автомобіль, пролежала на дорозі до наступної аварії. Кадри інциденту, що трапився у Китаї, опублікували на сайті Daily.mail.

На них видно, як жінка намагається перейти дорогу по пішохідному переходу. Її  збиває таксі. Протягом двох хвилин перехожі не звертають уваги на  жінку, хоча вона все ще жива (на відео видно, як вона підіймає голову), а автомобілі продовжують рухатися дорогою, оминаючи її.

Відео доступне за посиланням.

На відео також видно, що жодна людина не підійшла до постраждалої. За дві хвилини її переїхав позашляховик. Місцева поліція повідомила, що смерть наступила після другої аварії. 

Очевидці завантажили відеозапис інциденту на китайську соціальну медіа-платформу Weibo, 7 червня.
Відео переглянули понад 26 мільйонів разів.

Як раніше повідомляло «Громадське радіо», більше ніж 85% українських водіїв в Україні нехтують пасками безпеки.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+