Слухати

Член НАЗК Рябошапка заявив про віставку

09 червня 2017 - 11:21
Він закликав народних депутатів якнайшвидше підтримати законопроект про "перезавантаження" НАЗК
Член НАЗК Рябошапка заявив про віставку / Новини на Громадському радіо

Член Національного агентства з питань запобігання корупції Руслан Рябошапка  написав 8 червня у Facebook, що подав Кабінету міністрів заяву про відставку.

«Підтримуючи вимоги суспільства та Уряду, з метою якнайшвидшого налагодження ефективної роботи Національного агентства з питань запобігання корупції, я сьогодні подав до Кабінету Міністрів України заяву про відставку з посади члена Агентства», – йдеться у повідомленні.

Рябошапка зауважує, що ситуація довкола роботи Національного агентства вимагає негайного вирішення.

За його словами, «НАЗК – потужний і потенційно надзвичайно ефективний елемент антикорупційної інфраструктури в Україні, який не використовується за призначенням».

«Разом із Русланом Радецьким, ми пропонували власний план виведення Агентства із кризи, проте, він був відкинутий іншими колегами», – зазначає Рябошапка.

Він також закликав народних депутатів якнайшвидше підтримати законопроект про «перезавантаження» НАЗК у першому читанні і в цілому, як закон.

Про причини відставки Рябошапка не повідомляє, аде видомо, що в НАЗК вже давно виник конфлікт між главою агентства Наталією Корчак і членами НАЗК Русланом Рябошапкою і Русланом Радецьким. В кінці березня 2017 року Рябошапка заявляв, що Корчак вичерпала свій потенціал на посаді голови відомства.

Як повідомляло «Громадське радіо», Гройсман не задекларував 80 000 гривень, які були його «депутатськими» грошима

Раніше Голова «Громадського люстраційного комітету» Олександра Дрік зтверджував, що НАЗК неякісно перевірила декларацію Гройсмана. Пропустили машини і квартиру.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+