Слухати

Цьогоріч українці у п’ять разів частіше почали купувати старі автівки / Новини на Громадському радіо

Цьогоріч українці у п’ять разів частіше почали купувати старі автівки

09 червня 2017 - 16:15
У травні цього року, порівнянно із травнем 2016, спостерігається двадцятикратний ріст попиту на вживані машини

За підсумками перших п’яти місяців цього року частка бувших в експлуатації легкових автомобілів на первинному ринку України досягла 38 відсотків. За цей період їх було зареєстровано 18 тисяч 200 штук. Це майже у шість (5,6) разів більше у порівнянні з минулим роком, повідомляє асоціація «Укравтопром».

У травні на облік було поставлено чотири тисячі 522 легкових автомобіля з пробігом. У порівнянні з травнем минулого року спостерігається більш ніж 20-кратне зростання.

У травні найпопулярнішими марками автівок на рикну «легкового секонд-хенду» стали Renault, Volkswagen, Skoda, Opel та Nissan. 

Renault залишається лідером рейтингу вже четвертий місяць поспіль. У травні зареєстрували  886 б/в авто цієї марки, що становить 56% від загального обсягу реєстрацій легкових Renault.

Volkswagen також вже четвертий місяць посідає другу сходинку рейтингу популярності з результатом 782 шт., А це дві третини від загальної кількості реєстрацій авто цієї марки.

На третьому місці від початку року тримається Skoda — 573 шт. Процентне співвідношення б/в нові Skoda в травні склало 5¼9.

НА четвертому місці Opel, автівки, що були у вжитку цієєї марки реєструють значно частіше нових, а саме 392 шт., Або 94% травневих продажів цього бренду.

Замикає п’ятірку найбільш популярних в Україні іномарок з пробігом — Nissan, в активі якого 247 первинних реєстрацій. В результаті частка колишніх в експлуатації машин у внутрібрендових продажах Nissan склала 42 відсотки.

Відзначимо, що ці марки складають Топ-5 і на первинному автомобільному ринки.

Як раніше повідомляло «Громадське радіо», у Верховній раді взялися за вирішення проблеми нерозмитнених автівок.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+