Слухати

Громадські організації просять Порошенка звільнити Богомолець / Новини на Громадському радіо

Громадські організації просять Порошенка звільнити Богомолець

09 червня 2017 - 16:32
Громадські та пацієнтські організації переконані, що Богомолець не має морального права далі очолювати Комітет з питань охорони здоров’я Верховної Ради України

Громадські організації звернулися до Президента Петра Порошенка з проханням відкликати Ольгу Богомолець з посади Голови парламентського комітету з питань охорони здоров’я. Про це йдеться у відкритому листі, який підписали найбільші в Україні громадські та пацієнтські організації. 

Підписи під листом поставили:  Мережа ЛЖВ, Фонд «Таблеточки», Реанімаційний Пакет Реформ — РПР, Фундація Регіональних Ініціатив — ФРІ, ГО «Батьки за вакцинацію», Сильні громади, NGO Centre UA та Transparency International Ukraine

Активісти зазначили, що цей лист написаний через те, що дії Ольги Богомолець «звели нанівець усі зусилля щодо впровадження медичної реформи».

«Під час голосування у залі Верховної Ради України, пані Богомолець популістськими та неправдивими тезами ввела в оману частину народних депутатів, чим поставила під ризик старт медреформи. Своїми діями голова Комітету охорони здоров’я наразі дискредитує позицію фракції, прямо саботує Вашу позицію як Президента та гаранта Конституції, та що найголовніше – прирікає всю країну на подальше жалюгідне існування в умовах брехливої та розваленої медичної системи», — сказано у листі.

Підписанти закликали президента відкликати пані Богомолець із посади та додали: «Ми вважаємо, що така людина не має жодного морального права далі очолювати Комітет з питань охорони здоров’я Верховної Ради України — Комітет, мета якого — ініціювати реформу охорони здоров’я, а не її блокувати».

Сьогодні в ефірі «Громадського радіо» Ольга Богомолець пояснила, чому не голосувала за медреформу.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+