Слухати

На Донбасі через обстріли заборонили ходити вночі без паспортів

09 червня 2017 - 10:49
СБУ ввела тимчасові обмеження на території Донецької області
На Донбасі через обстріли заборонили ходити вночі без паспортів / Новини на Громадському радіо

Антитерористичним центром СБУ через загострення ситуації в районі проведення АТО введено тимчасові обмеження на території Донецької області. Звернення опубліковане на сайті Донецької обласної військово-цивільної адміністрації.

У зверненні сказано, що обмеження вводяться у зв’язку з ростом загроз економічній та енергетичній безпеці України, спровокованих свідомими діями бойовиків, ескалацією агресії з боку Росії проти України, з метою захисту прав і свобод громадян України та забезпечення національної безпеки України.

Отже:

  • заборонено переміщення зареєстрованої спортивної, мисливської вогнепальної зброї та пристроїв для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями металевими снарядами несмертельної дії;
  • обмежено руху транспортних засобів по дорогах, які відсутні в реєстрі автомобільних доріг і проходять за межами встановлених пунктів пропуску, крім спеціалізованої сільськогосподарської техніки, яка проводить польові роботи;
  • обмежено переміщення осіб без документів, що засвідчують особу, з 22:00 до 05:00.
  • заборонено перебування в лісових масивах і лісосмугах, біля водойм (річок, озер) в районах розташування вразливих у терористичному відношенні об’єктів, магістральних газопроводів, хімічних підприємств, ТЕС, гребель і т. д;
  • заборонено проведення туристичних екскурсій і походів, рибальства громадянами України та іншими особами поза встановленими відповідно до законодавства таких місць;
  • заборонено використання радіостанцій в транспортних засобах, крім встановлених на транспорті спеціального призначення
  • заборонено здійснення будь-яких польотів безпілотних, легкомоторних літальних апаратів і проведення фото-, кіно- і відео зйомок, а також відео, кіно-та фотозйомки військовослужбовців, співробітників правоохоронних органів, військової техніки, місцевості розташування військових підрозділів ЗСУ, НГУ, ДПСУ, МВС, СБУ , які включені в сил і засобів АТО) і об’єктів.

Як повідомляло «Громадське радіо»,  за добу в зоні АТО є поранені серед місцевих жителів, один військовий загинув.

В той же час під Маріуполем були контужені 8 прикордонників

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+