Слухати

Ні Кабмін, ні суд не змусять Київраду зняти заборону на торгівлю алкоголем вночі, - депутат  / Новини на Громадському радіо

Ні Кабмін, ні суд не змусять Київраду зняти заборону на торгівлю алкоголем вночі, - депутат

09 червня 2017 - 14:42
Депутат Київради стверджує, що рішення суду неможливо реалізувати на практиці

Влада Києва не буде йти проти волі місцевих жителів і скасовувати рішення про заборону продажу алкоголю у нічний час. Про це заявив ініціатор законопроекту щодо обмеження продажу спиртних напоїв у нічний час Владислав Михайленко, передає «Вечірній Київ».

Він також зазначив, що Господарський суд зобов’язав депутатів Київради скасувати своє рішення про обмеження продажу алкоголю в нічний час. Однак на практиці це реалізувати неможливо, адже для того, щоб скасувати рішення Київради, суб’єкт подання повинен підготувати відповідний проект.

«Ні Суд, ні Кабінет міністрів, ні Антимонопольний комітет, ніхто, окрім виборців, не може змусити депутата голосувати за той чи інший проект нормативного акту. Депутати обиралися киянами і повинні представляти інтереси територіальної громади міста Києва, – заявив Михайленко.

Як раніше повідомляло «Громадське радіо», Господарський суд зобов’язав Київраду припинити порушення законодавства про захист економічної конкуренції, яке полягає у прийнятті рішення про заборону продажу алкоголю вночі. У свою чергу антимонопольний комітет нагадав про рішення Господарського суду Києва.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+