Слухати

Очільника «Міністерства інфраструктури та транспорту ЛНР» судитимуть / Новини на Громадському радіо

Очільника «Міністерства інфраструктури та транспорту ЛНР» судитимуть

09 червня 2017 - 14:21
Прокуратура Луганщини направила до суду обвинувальний акт стосовно очільника «Міністерства інфраструктури та транспорту» терористичної організації «ЛНР»

Про це повідомляє прес-служба Прокуратури Луганщини.

Розслідування встановило, що у січні 2017 року громадянин України надав згоду та ініціював своє призначення на так звану посаду виконувача обов’язків міністра «міністерства інфраструктури та транспорту «ЛНР».

«Перебуваючи на вказаній посаді він здійснює забезпечення соціально-економічного розвитку терористичної організації «ЛНР» шляхом проведення псевдодержавної політики у сфері фінансів, науки, освіти, культури, охорони здоров’я, безпеки дорожнього руху та екології, забезпечує виконання «бюджету» терористичної організації «ЛНР», порушуючи тим самим інтереси держави та конституційні права громадян України, які перебувають на тимчасово непідконтрольній українській владі території Луганської області», — йдеться у повідомленні.

Вказана особа переховується від органів слідства та суду на території Луганської області, інформує прокуратура. Тому було проведено спеціальне досудове розслідування, за результатами якого обвинувальний акт направили до суду.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+