Слухати

Парубій сподівається наступного пленарного тижня почати обговорення візового режиму із Росією / Новини на Громадському радіо

Парубій сподівається наступного пленарного тижня почати обговорення візового режиму із Росією

09 червня 2017 - 18:49
За словами Парубія, консультації з цього питання регулярно продовжуються

Верховна Рада може розглянути питання про звернення до Міністерства закордонних справ стосовно запровадження візового режиму з Російською Федерацією вже наступного пленарного тижня, який розпочнеться 20 червня. Про це заявив голова парламенту Андрій Парубій в інтерв’ю телеканалу «Рада».

Парубій зазначив, що разом із колегами він подав відповідний законопроект ще два роки тому. Він також відзначив, що це питання дуже важливе та актуальне.

«Треба його ставити в зал тоді, коли побачимо повну підтримку. Бо неуспіх по цьому голосування — це був би неуспіх не тільки парламенту, але і взагалі української справи», — заява Парубій.

За словами Парубія, консультації з цього питання регулярно продовжуються.

«Я дуже сподіваюсь, що наступного пленарного тижня ми зможемо вийти на позитивне рішення. І як тільки я буду бачити, що в залі голоси, я тут же запропоную закон, постанову про звернення до МЗС з приводу введення візового режиму з РФ», — сказав Парубій.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+