Слухати

Помилка була допущена ще на початку формування НАЗК, — Рябошапка / Новини на Громадському радіо

Помилка була допущена ще на початку формування НАЗК, — Рябошапка

09 червня 2017 - 21:17
B НАЗК не було чесного і прозорого конкурсу. Формування складу НАЗК відбувалося у форматі певних домовленостей між владою і громадськістю

Помилка була допущена чи зроблена умисно ще етапі формування НАЗК. Із самого початку це була дуже скандальна історія. Про це заявив Член Національного агентства з питань запобігання корупції Руслан Рябошапка в ефірі «Громадського радіо».

Руслан Рябошапка: Це було зрозуміло ще у червні-травні 2015 року. Тоді намагалися сформувати такий пул громадських організацій, які вибрали б представників до конкурсних комісій таким чином, щоб вони були лояльними до певний потенційних кандидатів.

Завдяки реакції громадськості і міжнародної спільноти нам вдалося відмінити рішення про відбір комісії. Цей відбір знову провели в іншому форматі.

Ще трохи про конкурсну процедуру. Пам’ятаєте демарш громадськості, зокрема Володимира Сущенка, коли йшла мова про обрання двох кандидатів від громадськості. Одним мав бути Федір Веніславський, а інший — Наталя Корчак, що стала головою агенства.

Це показує, що в НАЗК не було чесного і прозорого конкурсу, оскільки формування складу НАЗК відбувалося у форматі певних домовленостей між владою і громадськістю.

Як раніше повідомляло «Громадське радіо», член НАЗК Рябошапка заявив про віставку.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+