Слухати

Працівники консульства особисто допомагатимуть українцям в’їхати без віз у Франкфурт

09 червня 2017 - 15:32
Посадовці допоможуть належно реагувати на виклики, які можуть виникнути у перший день роботи безвізу

Консульські посадові осіби будуть присутні у транзитній зоні аеропорту Франкфурт-на-Майні під час прибуття рейсів з України. Таке рішення прийняло Генеральне консульство України у Франкфурті-на-Майні, повідомляється на сторінці відомства у Facebook.

Зокрема, на рейсі  LH1493, що прибуває о 08.20  працюватиме консул В.Шемета, на рейсі  PS401, що прибуває о 13.00 годині – віце-консул О.Кушнірчук, а на рейсі  LH 1491 о15.45  - консул В.Ремелє.

Також у відомстві нагадуют телефон екстреного зв’язку: +49 176 23 228 951 (зв’язок можливий також через Viber та WhatsApp).
У випадку неочікуваних ситуацій або проблем при проходжені кордону можна кликати на допомогу представника консульства або телефонувати за цими номерами.

Раніше в ефірі «Громадського радіо» ми говорили про те, як спланувати бюджетну подорож Європою. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+