Слухати

Шарли Эбдо высмеял теракт в Британии

09 червня 2017 - 18:14
Свежий выпуск сатирического журнала был посвящен выборам в Британии и премьеру Терезе Мэй

Свежий выпуск сатирического журнала «Шарли Ебдо» опубликовал на обложке карикатуру на премьер-министра Великобритании Терезу Мэй, сообщает Daily mail.

На рисунке изображена глава правительства, которая держит в руках свою голову с подписью «Что слишком, то уже слишком». Так иллюстраторы изобразили свое видение выборов в Британии, которая собирается покинуть Евросоюз. 

mey.jpg

Шарли Эбдо // Фото: dailymail.co.uk
Шарли Эбдо
Фото: dailymail.co.uk

Выборы в Британии также упоминаются и на страницах издания. В частности, иллюстраторы изобразили британцев, которые убегают из-за теракта у Биг-Бена. Подпись на рисунке гласит: «Эффективный метод для похудения от ИГИЛ — беги быстро».

me1.jpg

Шарли Эбдо // Фото: dailymail.co.uk
Шарли Эбдо
Фото: dailymail.co.uk

Як раніше повідомляло «Громадське радіо», у Британії стався теракт. Ввечері 3 червня білий фургон з’їхав з дороги на тротуар на Лондонському мосту та збив пішоходів. Згодом у поліції без подробиць повідомили про ще кілька інцидентів неподалік цього місця.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+