Слухати

У Києві втрачені речі відтепер можна знайти через контакт-центр 1551

09 червня 2017 - 12:20 124
Зараз в базі є запит на розшук технічного паспорта, прав, громадянського паспорту, а також гаманця, ключів від авто, маленького песика

У Києві знайти втрачені або повернути знайдені речі тепер можливо через телефон контакт-центру 1551, який співпрацює з онлайн-проектом «Бюро знахідок» (з мобильного телефону треба звонити (044) 205-73-37)

Оператори по запиту перевірять, чи  немає оголошення подібних до вашого серед вже зареєстрованих, та самі внесуть у базу даних інформацію про знахідку чи втрату  в онлайн-сервіс «LuckFind».

При цьому передача загублених або знайдених речей особи здійснюють самостійно.

Громадське радіо з’ясувало, що на даний момент в базі є запит на розшук документів —  тех-паспорта, прав, громадянського паспорту, а також ключів від авто, гаманця, маленького песика та котика. Є також і знайдені речі — паспорти, пенсійні посвідчення, ключі, карта киянина. 

Часто за повернення речей пропонують за винагороду, найбільша винагорода за 2016 рік  - 90 000 грн. Вона призначається тому, хто знайшов втрачені 23.09.2016 в аеропорту Бориспіль 15  картин, запакованих у коробку з картону. Але на жаль картини все же не знайшлися.

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+