Слухати

У Маріуполі шукають дівчинку-підлітка, яка втекла з дому після сімейної сварки

09 червня 2017 - 11:08
Аліна Коренюк пішла від матері, не взявши мобільного телефону
У Маріуполі шукають дівчинку-підлітка, яка втекла з дому після сімейної сварки / Новини на Громадському радіо

У Маріуполі шукають зниклу після сварки з матір’ю Аліну Коренюк, 14 років, яка вчора  8 червня близько 18.30 втекла з дому та назад не повернулася. Поліція повидомила особісті прикмети дівчинки: на вигляд 12-13 років, худорлявої статури, зріст 162-163 см., волосся русяве пряме нижче плечей.

uooxzdl3.jpg

Поліція // Фото: http://police.dn.ua/
Поліція
Фото: http://police.dn.ua/

Була одягнена в майку чорного кольору на тонких бретельках, сірі шорти до колін та сині гумові шльопанці. Мобільного телефону при собі не мала.

Якщо вам відомо її місцезнаходження або ви володієте інформацією щодо особи неповнолітньої, повідомте про це за телефонами 097-072-71-90, 098-285-01-18, 33-70-15 або 102.

Раніше «Громадське радіо» говорило з псіхологами в ефірі, як убезпечити молоде покоління від впливу конфліктів між старшими членами сім’ї?

Також дитячий психолог Катерина Гольцбергу коментарі «Громадському Радіо» зазначила, що останнім часом збільшилася кількість звернень стосовно домашніх сварок.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+