Слухати

У Москві встановлять камери, що вміють розпізнавати обличчя / Новини на Громадському радіо

У Москві встановлять камери, що вміють розпізнавати обличчя

09 червня 2017 - 19:11
Такий безпрецедентний захід безпеки діятиме на святкуванні Дня Росії

Влада Москви вирішила посилити засоби безпеки при організації святкування Дня Росії 12 червня. Вперше  в історії цього свята будуть використовуватися відеокамери з функцією ідентифікації особистості. Про це повідомив глава столичного департаменту регіональної безпеки Володимир Черніков, передає «Інтерфакс».

«Цього разу ми вирішили застосувати досить серйозні й ефективні технічні засоби з метою безпеки — будемо встановлювати камери відеоспостереження з системою індексації особистості», — сказав Черніков в п’ятницю «Інтерфаксу».

Чиновник пояснив, що така система передбачає функцію «розпізнавання портрета».

«Відеокамери будуть розташовуватися по секторам і забезпечувати стовідсоткове охоплення учасників акцій», — уточнив глава департаменту.

Такод Черніков додав, що на святі застосовуватимуть і традиційні арки-металодетектори. Зокрема, на акції опозиції на проспекті Академіка Сахарова їх буде встановлено 35 штук.

«Таким чином ми зможемо серйозно контролювати ситуацію. Завдання одне — щоб люди відчували себе в безпеці», — сказав Черніков, додавши, що на час проведення всіх святкових заходів буде створена міжвідомча єдиний центр управління ситуацією з безпеки.

Як раніше повідомляло «Громадське радіо», у Росії переслідують людей, які на вулиці займаються гімнастикою і медитацією, — російський адвокат.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+