Слухати

У парламенті Британії не зможуть сформувати більшість - екзит-пол

09 червня 2017 - 08:30
Прем'єр-міністр Великобританії Тереза Мей, за підсумками дострокових виборів, переобрана в парламент
У парламенті Британії не зможуть сформувати більшість -  екзит-пол / Новини на Громадському радіо

На дострокових парламентських виборах у Великій Британії правляча Консервативна партія прем’єр-міністра країни Терези Мей отримає 318 місць в палаті громад з 650, при цьому для для збереження абсолютної більшості  необхідно 322, а опозиційна Лейбористська партія — 267,  про це свідчать опубліковані Financal Times нові дані екзит-полів.

При цьому Шотландська національна партія (SNP) може набрати 32 місця, Ліберально-демократична партія — 11.

Нагадаємо, прем’єр-міністр Великобританії Тереза Мей, за підсумками дострокових виборів, переобрана в парламент.  Крім того, в британський парламент переобрано голову МЗС Великобританії Бориса Джонсона, міністра освіти Джастіна Грінінга, оборони —  Майкла Феллона  та лідера лейбористів Джеремі Корбіна.

Парламент є в Великобританії вищим законодавчим органом. Палата громад — це нижня палата парламенту, вона формується в результаті загальних виборів на основі мажоритарної системи відносної більшості.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+