Слухати

У понеділок в Україні запрацює поліція з протидії домашньому насильству / Новини на Громадському радіо

У понеділок в Україні запрацює поліція з протидії домашньому насильству

09 червня 2017 - 21:53
Пілотний проект запуститься у Києві, Одесі та Сєвєродонецьку

12 червня відбудеться запуск мобільних поліцейських груп по протидії домашньому насильству у трьох пілотних областях. Зокрема, вони почнуть працювати у Києві у Дарницькому районі, Одеса – Малиновський районе, Сєвєродонецьк — Луганський. Про це в ефірі «Громадського радіо» заявила заступниця міністра внутрішніх справ України з питань європейської інтеграції Анастасія Дєєва.

Також вона додала, що найближчим часом до проекту планується підключення Донецької області — тамтешні правоохоронці вже пройшли тренінги з протидії гендернозумовленого насильства.

Анастасія Дєєва: Поліція сприймає домашнє насильство, як злочин. Домашнє насильство буває трьох идиів: фізичне, психологічне і економічне.

Перше питання, яке поставить диспетчер, буде таке: «Чи замішана у конфлікті дитина». Це необхідно щоб вирішити, як швидко залучати мобільну групу, чи залучати соціального працівника чи офіцера ювінальної превенції. Першим на виклик виїде патруль. Патруль — перша лінія коммунікації із жертвою. Партульна поліція зробить висновок і вирішить, чи залучати до вирішення конфлікту спеціалізовану мобільну групу.

Мобільна група буде співпрацювати із соціальними робітниками. 

Також Дєєва додала, що повна презентація детального алгоритму роботи груп відбудеться у понедліок. 

Як раніше повідомляло «Громадське радіо», в Україні з’явиться урядовий уповноважений з гендерної політики.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+