Слухати

 У Єнакієвому зберігається близько 100 тонн радіоактивних відходів / Новини на Громадському радіо

У Єнакієвому зберігається близько 100 тонн радіоактивних відходів

09 червня 2017 - 16:10
Витік радіоактивних відходів може спричинити екологічну катастрофу в регіоні

Про це на засіданні «Мінської платформи» повідомив голова підкомітету з питань державного моніторингу навколишнього природного середовища Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Іван Рибак.

За його словами, у місті Єнакієве Донецької області, що зараз тимчасово непідконтрольне Україні, зберігається близько 100 тонн радіоактивних відходів, витік яких може спричинити екологічну катастрофу в регіоні. 

Як повідомив заступник Міністра екології та природних ресурсів України Віктор Вакараш, на тимчасово окупованих територіях пошкоджено понад 700 гектарів території природно заповідного фонду.

У зв’язку з цим депутати планують створити спеціальну робочу групу для того, щоб дослідити стан окремих підприємств на Сході України, оцінити загрози та розробити і імплементувати план дій для врегулювання проблемних екологічних питань.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+