Слухати

В Україні почали роботу міжнародні дитячі волонтерські табори GoCamp / Новини на Громадському радіо

В Україні почали роботу міжнародні дитячі волонтерські табори GoCamp

09 червня 2017 - 13:46
Цього року гаслом проекту, що запланований у 600 школах України, є вислів «Хочеш змінити світ – надихай дітей»

З 7 червня в Україні почали працювати волонтерські табори з вивчення мов для підлітків в рамках громадської ініціативи — GoCamp. В Іванкові Київської області табір веде волонтерка Вікторія Розас Скарамеллі з Чилі, про це передає сайт міського ліцею.

Гаслом проекту, що запланований у 600 школах України, є вислів «Хочеш змінити світ – надихай дітей».

Роза — тількі одна з декількох сотен волонтерів з усіх куточків світу, які цього року відвідали нашу країну, всього ж в Україну цього року також приїхали 200 викладачі з Індії, Великої Британії, Камеруну, Єгипту. Робочими мовам кемпів крім англійської та іспанської є німецька та французька мови. Волонтери не тільки будуть давати уроки з мов, вони відкриватимуть учням безліч культур, професій та світоглядів.

«Допомагати іншим замість допомагати собі — ось головна ідея моєї роботи», — поясніла свою ціль волонтер Вікторія Скарамеллі.

Взагалі ж місією ініціативи GoCamp в Україні є виховання нового всебічно розвиненого та освіченого покоління свідомих громадян України, здатних до навчання впродовж життя і готових до викликів 21-го століття; надихати молодь вільно володіти іноземними мовами та бути відкритими до інших культур і досвідів.

В Іванкові мовний табір GoCamp буде працювати до 13 червня.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+